Terug naar hoofdinhoud

F van Velzen

MKA-chirurg

Frank van Velzen studeerde in 1986 af als tandarts aan de Vrije Universiteit (VU) in Amsterdam. Na het vervullen van zijn militaire dienstplicht als tandarts was hij van 1988 tot 2000 werkzaam in zijn eigen tandartspraktijk in Noordwijk en als universitair medewerker bij het VU medisch centrum en het Academisch Centrum Tandheelkunde Amsterdam (ACTA).

In 2000 startte hij met de opleiding Geneeskunde en de specialistenopleiding tot MKA-chirurg aan het VU medisch centrum. Deze opleiding rondde hij in mei 2007 af. Aansluitend trad hij toe tot de maatschap MKA van Alrijne in Leiderdorp.

Sinds 2012 is Frank daarnaast enkele weken per jaar werkzaam als MKA-chirurg op Bonaire. Hier coördineert en verleent hij de kaakchirurgische zorg voor de BES-eilanden.

Sinds 2025 is Frank van Velzen als MKA-chirurg verbonden aan de Orfeokliniek. Zijn bijzondere aandachtsgebied is de orthognathische chirurgie. Binnen de Orfeokliniek zet hij zijn jarenlange ervaring en brede expertise in voor de behandeling en begeleiding van onze patiënten.